fbpx
בחר קטגוריה
במת הרמה
מנוף
במת מספריים
זרוע טלסקופית
מלגזה/מלגזות
ציוד כבד
ציוד הרמה
ציוד שינוע
עגלות משטחים/משא
טרקטור
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בדרום
בצפון
במרכז
תל אביב
ירושלים
חיפה
באר שבע

התחבר/י באמצעות

כלי סלילה
כלי סלילה
כלי צמ״ה
כלי צמ״ה
כלי בניה
כלי בניה

טרקטור

טרקטור 

חקלאים ואנשי עבודה אשר עובדים לשטח מודעים לעובדה שבהרבה מקרים, יש אירועים ואתגרים אליהם צריך לפנות ולהתייחס בצורה אחרת. כל הנושא של הנחה של צינורות שונים, השקיה, מלכודות, הזזה של חול והרמה של אלמנטים צריכה להיעשות בצורה יעילה. הדרך הפרימיטיבית היא לחפש אלטרנטיבות ולעבוד עם כלים לא מתאימים. עם זאת, הדרך הנוחה והטובה ביותר היא כמובן לעבוד עם טרקטור מתאים ואיכותי אשר יודע לעבוד במהירות, ביעילות וללא מאמץ פיזי מצד המפעילים.

טרקטור איכותי מגיע עם כמה איכויות שיכולות להיות קריטיות הן באתרי בנייה והן בשדות חקלאיים. הכף הגדולה של הטרקטורים יכולה לעבוד עם מספר סוגי משטחים רכים, ואפילו קשים, אם עובדים עם טרקטורים מתקדמים וברמה גבוהה. כל קבלן שעובד באתר מתאים צריך טרקטור טוב שיעזור לו בעבודות שנעשות הן מעל וגם מתחת לפני השטח. יש כיום הרבה מאוד סוגים של טרקטורים המתאימים לסוג עבודות שונים. יש טרקטורים המתאימים לעבודה עם משטחים שונים, כאלו עם כף בעובי שונה ועם מנועים שונים המשפיעים על איכות העבודה והמשקל שהכף מסוגלת להרים. חשוב מאוד להבין את התחום ולרכוש את הטרקטור המתאים לסוג העבודה שאתם מחפשים.

לשדרג את האיכות

לכל טרקטור יש תוספות שונות ומשונות אשר מסייעות לו לעשות את העבודה שלו ולשדרג את האיכות שלו. יש טרקטורים כבדים שבאים עם סוג של עגלה הרתומה אליהם והעוזרת בהזזה של הציוד ממקום למקום. יש גם טרקטורים כאלו המגיעים עם כף מיוחדת המקלות על העבודה ועוד טרקטורים שהם קלים יותר ויותר דינמיים וקומפקטיים בשטח. אם כבר משקיעים בקניית טרקטור כדאי להוסיף את התוספות הרצויות על מנת להקל עוד יותר את העבודה.

טרקטור עוזר להגיע למקומות בהם צריך להניח ולהתקין אלמנטים שונים ואף לתקן אותם. לכן, הטרקטורים מקלים מאוד על העבודה שלפני העבודה האמיתית. טרקטור עושה עבודה נקייה מאוד וללא לכלוך מיותר או נזק היקפי אשר נגרם כאשר עובדים עם כלים לא נכונים. המחירים של טרקטורים הם שונים ומשתנים, כאשר הטרקטורים הפשוטים הם יחסית זולים, בעוד הטרקטורים המתקדמים, עם כל התוספות, יכולים להגיע עד למאות אלפי שקלים ליחידה. כל אחד עובד עם תקציב שונה, ועם צרכים שונים מהטרקטור אותו הוא מחפש. לכן, חשוב מאוד לבצע סקר שוק, להבין את הצרכים ולהגיע לעסקה הטובה ביותר עבורכם.

טרקטור טוב הוא כלי חשוב מאוד עבור כל קבלן, ואפילו עבור חברות קטנות העוסקות בחקלאות. שיפור וייעול העבודה הוא חשוב לכולם וגם אם מדובר בהוצאה די גדולה, לאורך זמן, החיסכון בזמן, כסף וכח אדם יחזיר את ההשקעה במהרה. השאלה הגדולה מבחינת הרבה אנשים היא היכן ניתן לקנות טרקטורים איכותיים וכאלו שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש הרבה מאוד משווקים של טרקטורים בארץ, אך רק מעטים עושים עבודה כמו חברת כאן לוגיסטיקה. כאן לוגיסטיקה היא החברה המובילה בישראל בתחום הציוד וכלי העבודה, והיא מוכרת ומשכירה טרקטורים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

תחזוקה והכוונה

כאן לוגיסטיקה עובדת עם החברות הטובות ביותר בעולם והיא מוכרת טרקטורים מהמודלים החדשים ביותר, לצד השכרה, שיכולה להיות נכונה עבור קבלנים שעוסקים בפרויקטים קצרי טווח או חד פעמיים. בהרבה מקרים, קבלנים ואנשי מקצוע רוצים לחסוך, ולכן הם פונים לשוק היד שנייה. בחברת כאן לוגיסטיקה עובדים עם שוק היד שנייה ומסוגלים לספק ללקוח הרבה מאוד כלים מוזלים, כולל טרקטורים. בכאן לוגיסטיקה עובדים אנשי מקצוע מהמובילים בישראל אשר יכולים להעניק את הייעוץ הנכונים בזמן הנכון לכל סוג של לקוח. בחברה מתחזקים את הכלים, גם אלו אשר עברו מספר ידיים, ומספקים ללקוח אך ורק כלים איכותיים מחברות הייצור המובילות בעולם.

העבודה עם טרקטורים מצריכה הכשרה נכונה ועבודה מאוד זהירה. כל מפעיל צריך לשים לב לבטיחות בתור דבר ראשון, אך גם יעילות היא חשובה. כאשר מצליחים להתמקצע בצורה נכונה, אפשר לייצר יעילות שלמעשה חוסכת זמן וכסף, וזה דבר שחשוב לכל קבלן וחקלאי כאחד. כמובן שעבודה נוחה יותר מתאפשרת כאשר יש כלים איכותיים, ובכאן לוגיסטיקה מספקים אך ורק כלים ברמה גבוהה, אשר עוזרים למפעילים להתמקצע בצורה מהירה יותר. כאן לוגיסטיקה היא החברה הכי טובה בישראל לקנות בה טרקטור, וכך צריך לפעול כל אדם שמחפש כלי עבודה איכותי.

צור קשר


כתובת: חרוד 12, נוף הגליל

טלפון: 074-769-1052

Info@Heavy-equipment.co.il